Абонентів «Київстар» попередили про перебої зі зв’язком

362

Мобільний оператор «Київстар» попередив абонентів про можливі збої в роботі мережі в найближчі дні. Вони пов’язані з оновленням комп’ютерних систем.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Представники компанії відзначили, що оновлення IT-систем буде проведено з 22:00 14 травня до 8:00 16 травня. В ході оновлення 30 різних систем обробки даних замінять єдиним обладнанням від компанії Ericsson. Це, підкреслюють в «Київстарі», має позитивно вплинути на якість послуг, що надаються більш, ніж 20 мільйонам абонентів.

Мобільний оператор зазначив, що, швидше за все, всі послуги будуть працювати в звичному режимі, однак не виключена поява невеликих проблем і незручностей. Зокрема це стосується підключення послуг і поповнення рахунку.

Також оператор рекомендує абонентам поповнювати місячний пакет послуг, який закінчився до 14 травня, або до початку робіт, або після їх завершення. Крім того, в компанії відзначили, що навіть якщо рахунок буде поповнено під час проведення оновлення систем, то на балансі абонента гроші з’являться тільки 16 травня.

Також в компанії відзначили, що протягом п’яти днів буде проводитися додаткова настройка систем, однак збоїв після 16 травня бути вже не повинно.

Популярні новини  "Київстар" заявив про покращення якості 4G в приміщеннях

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я