Додатки, які платять за схуднення: чому це фейк

21

Коли мова заходить про струнке тіло та гаджети, зазвичай на думку спадають такі додатки, як MyFitnessPal, Fitbit, Lose It! та інші. Однак у магазинах програм з’явився новий тренд – програми, які обіцяють платити за ваше схуднення. Вони чіпляють на гачок великими сумами – близько $10 000. Але, як завжди, обіграти того, хто встановлює правила, неможливо, і ось чому це фейк.

Серед подібних програм, які обіцяють гроші за скинуті кілограми, можна назвати DietBet та HealthyWage. Вони пропонують привабливі умови, але деталі сховані за дрібним шрифтом. Головна пастка – користувачеві не говорять, що він змагається сам проти себе.

Умова таких утиліт проста: після реєстрації потрібно внести депозит (HealthyWage вимагає $100). Після цього необхідно втрачати певну вагу за вказаний час, щоб повернути свої гроші. Якщо кілограми зникають швидше – можна отримати додатковий бонус. А щоб не було спокуси здатися – гроші не повертають за жодних умов.

Наприклад, для людини зростом 173 см та вагою 91 кг ставка $1000, якщо вдасться скинути 30 кг за 10 місяців ($100 на місяць). Однак можна поставити і більше грошей – так можна заробити до $2205.

До схуднення можна запросити друзів, родичів та знайомих. У таких групових змаганнях дають приз у $10 000 або більше. Він ділиться порівну між переможцями.

Однак дослідження показують, що коли в людини немає реальної мотивації, її ніяк не змусиш. Наприклад, дієти не працюють у 95% випадків. Більш того, ті, хто пробував дієтами зменшити вагу, згодом набирали ще більше кілограмів.

Популярні новини  "Київстар" заявив про покращення якості 4G в приміщеннях

Проблема схуднення сучасної людини полягає в збільшенні фінансової нерівності. Люди змушені витрачати все більшу частку своєї зарплатні на підтримання життя. Калорійна їжа є дешевою, і тому її купують.

Але навіть якщо вдасться подолати себе і вчасно схуднути, повернути свої гроші або заробити щось зверху не вдасться, бо податки. При ставці у $5000, за даними сайту HealthyWage, на податки в США піде $1099. Але й залишок у $3901 не буде фінальним – у різних штатах та країнах є місцеві податки, про які багато хто не знає чи не пам’ятає. Від цієї суми також потрібно відняти плату на адміністративні видатки – у HealthyWage вона може сягати 25%.

Одна користувачка цих програм поділилася своєю реальною історією на Facebook. Вона приєдналася до конкурсу Thinner Thinner Winner Winner, в якому поставила $100, що втратить 6% своєї ваги за 12 тижнів. За перемогу обіцяли частку із загального призового фонду $30 600. У конкурсі брало участь 405 людини, і 223 закінчили його. Тобто середня виплата склала $136 на людину. Це приблизно $11 на тиждень.

За матеріалами: The Outline

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я