Viber автоматично шпигує за користувачами

1474

Якщо ви використовуєте популярний в Україні месенджер Viber, то вам варто знати, що дана програма має цікаву «звичку» сповіщати всіх бажаючих про місцезнаходження своїх користувачів. Ця опція працює автоматично, хоча напевно сам власник телефону не завжди знає про її існування.

Варто зауважити, що месенджер – не єдина програма на смартфоні, яка може оповіщати оточуючих про місцезнаходження. Це ж в змозі робити будь-софт, який має доступ до GPS-маяка, який встановлений в будь-який сучасний гаджет. У випадку з Viber ви погоджуєтеся з політикою компанії, як тільки вперше встановлюєте додаток до себе на телефон, однак найчастіше люди не читають даний документ. Тому, фактично, ви дозволяєте програмі шпигувати за вами. Коли програма активується вперше, вона запитує доступ до обладнання телефону, в тому числі і до GPS-датчика.

Використовувати дану опцію можна для вирішення декількох завдань:

  • відстеження співрозмовників в момент листування;
  • передачі свого місця розташування близькій людині.
Популярні новини  Українцям назвали 5 ознак того, що їхній Viber прослуховують

Щоб використовувати навігаційні можливості Viber, потрібно включити інтернет. Для передачі свого місця розташування потрібно увійти в чат з потрібною людиною, потім натиснути на «настройки бесіди» (три крапки у верхній частині екрану), потім вибрати пункт «Додати геомітку». Потім телефон запросить доступ до модуля, після чого сформує звіт про місцезнаходження. Тепер залишається лише відправити сформовану базу співрозмовнику.

Ви можете включити опцію «Підвищення точності геопозиціування» через налаштування свого смартфона. Для цього потрібно активувати опцію «Висока точність» в «Меню впізнання», яке знаходиться в відділі «Геодані». Якщо включити розпізнавання положення через Bluetooth і Wi-Fi, то можна домогтися практично ідеального відстеження.

Відключити цю опцію ще простіше – потрібно просто вимкнути «Геодані» в швидкому меню смартфона.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я