Кіберзлочинці все частіше використовують для вивантаження вкрадені під час фішингових атак дані користувачів через такі сервіси, як Google-форми і месенджер Telegram. Альтернативні способи доставки вкраденої інформації дозволяють забезпечити збереження даних і оперативність їх використання, зазначає компанія Group-IB.
“Telegram-боти також використовуються кіберзлочинцями в готових платформах для автоматизації фішингу, доступних в даркнеті: в них на основі ботів реалізована адміністративна частина, за допомогою якої контролюється весь процес фішингової атаки і ведеться облік викрадених грошей”, – йдеться в повідомленні.
Фахівці відзначають, що платформи поширюються по формату cybercrime-as-a-service, за рахунок чого зростає кількість атакуючих угруповань і масштаб злочинного бізнесу.
Group-IB зазначає, що головною метою фішингових атак є онлайн-сервіси (30,7%). Облікові дані користувачів дозволяють злочинцям отримати доступ до банківських карт клієнтів.
Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…
Іноді творці контенту на YouTube вдаються до сумнівних методів привернення уваги, коли кричущий заголовок або…
Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…
Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…
Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…
Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…