Кіберзлочинці все частіше використовують для вивантаження вкрадені під час фішингових атак дані користувачів через такі сервіси, як Google-форми і месенджер Telegram. Альтернативні способи доставки вкраденої інформації дозволяють забезпечити збереження даних і оперативність їх використання, зазначає компанія Group-IB.
“Telegram-боти також використовуються кіберзлочинцями в готових платформах для автоматизації фішингу, доступних в даркнеті: в них на основі ботів реалізована адміністративна частина, за допомогою якої контролюється весь процес фішингової атаки і ведеться облік викрадених грошей”, – йдеться в повідомленні.
Фахівці відзначають, що платформи поширюються по формату cybercrime-as-a-service, за рахунок чого зростає кількість атакуючих угруповань і масштаб злочинного бізнесу.
Group-IB зазначає, що головною метою фішингових атак є онлайн-сервіси (30,7%). Облікові дані користувачів дозволяють злочинцям отримати доступ до банківських карт клієнтів.
iOS 19 не буде доступна на iPhone XR, iPhone XS або iPhone XS Max, про…
Google продовжує експерименти зі складними смартфонами, але, судячи з витоків, особливих сюрпризів від Pixel 10…
Популярний виробник пристроїв Huami випустив новий смарт-годинник Amazfit Bip 6 , призначений для любителів активного…
Qualcomm опублікувала тизер майбутнього анонсу чіпсету, запланованого на 2 квітня. Аналітики припускають, що компанія представить…
На форумі Reddit у гілці BlackBerry користувач під ніком coldheartedsigma заявив, що один британський стартап…
Довгоочікуване оновлення One UI 7 дуже швидко дістанеться до безлічі гаджетів під брендом Galaxy. У…