Ціна на оперативну пам’ять може вирости на 20%

214

Згідно зі звітом інформаційного агентства TrendForce, ціни на споживчу DRAM в другому кварталі виростуть на 20%, в зв’язку з підвищеним попитом.

TrendForce дають невтішний прогноз. До вже наявного дефіциту відеокарт і напруженої ситуації з процесорами останнього покоління, може додатися ще одна проблема, а саме подорожчання оперативної пам’яті. Звичайно, навряд чи ситуація буде такою ж плачевною як з відеокартами, але підвищення ціни на 20% теж неприємно.

Через пандемію попит на комплектуючі зріс, а замовлення на їх виробництво виконуються повільніше. Також порушуються ланцюжки постачання, при цьому компанії стали робити більш великі замовлення, що також негативно позначається на швидкості їх виконання.

Популярні новини  У небо вперше піднявся український безпілотник Bayraktar TB2: подробиці

Контрактні ціни на DRAM вже виросли на 3-8% за перший квартал 2021 року очікується підвищення ще на 13-18%. Це призведе до збільшення цін для кінцевих споживачів. Ціни на серверну пам’ять виростуть на 20%, на пам’ять для відеокарт на 10-15%, ціни на споживчу оперативну пам’ять виростуть на 20% через загострення дефіциту.

Також погіршення ситуації сприяють проблеми на виробництві. Наприклад, заводи Samsung в Техасі не працюють через відсутність електрики, до цього привели погані погодні умови.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я