Motorola презентувала технологію для перетворення смартфона на ПК

180

Компанія Motorola презентувала свою нову технологію Motorola Ready For, яка дозволяє підключити до смартфона зовнішній монітор та периферію, щоб виконувати на ньому повноцінні десктопні офісні задачі. На даний момент технологія підтримується лише флагманським Motorola Edge+.

Нагадаємо, що це не перша схожа технологія від Motorola, більше того, компанія у 2011 році стала піонером в цій галузі, випустивши свій девайс Motorola Lapdock – ноутбук, у якому роль апаратної складової виконував підключений смартфон. Тоді потужностей смартфонів було недостатньо для злету технології, а зараз схожі рішення пропонують і Samsung, i Huawei, і навіть у Android 11 вона нативно підтримується, тому Motorola відновила розробку технологій такого роду.

Популярні новини  YouTube почне навчати користувачів. Перед переглядом відео з'являться навчальні ролики

Підключення смартфона до зовнішнього дисплея відбувається через USB-С, при цьому на дисплеї в автоматичному порядку буде відображена спеціальна версія операційної системи, яка нагадує повноцінні десктопні ОС. Поки підтримується лише флагманський Motorola Edge+, але очікується, що список девайсів буде постійно розширюватися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я