У «Дії» з’явиться нова опція: абітурієнтам буде на користь

87

Міністерство освіти та науки планує запустити на електронному сервісі «Дія» функціонал для електронного вступу до вищих навчальних закладів. Там хочуть надавати повну інформацію для абітурієнтів.

За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, у «Дії» планують зосередити повний контент щодо електронного вступу й електронного кабінету вступника. МОН також хоче продовжити розвивати платформу «Всеукраїнська школа онлайн». Там зокрема планують запустити кабінет вчителя та випустити мобільні застосунки.

Раніш Михайло Федоров заявив, що цього року наша країна планує повністю перейти на «безпаперовий режим» у державних послугах.

Популярні новини  Apple назвала дату презентації нових продуктів

Керівник проекту «Дія» Мстислав Банік напередодні повідомив, що в квітні портал поповниться новими послугами, пов’язаними з підприємництвом та ЄСВ. Уже зараз українці мають можливість відкрити ПП, зареєструвати дитину, отримати допомогу з безробіття, зареєструвати авто, отримати послуги із землеустрою та інше.

Міністерство цифрової інформації для зручності зібрало на одному сайті посилання на послуги, пов’язані з освітньою діяльністю. Щодня ними цікавляться більше 1000 користувачів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я