Мобільний оператор Vodafone, який входить до так званої “Великої трійки” українських операторів, розкрив деякі дані про надання своїх послуг у сфері IoT. Кількість його клієнтів у IoT зросла на 73 відсотки, а нових IoT-карт у 2020 році стало удвічі більше, ніж за два роки до того. Більшість користувачів IoT-рішень належать до сфери охоронної діяльності, транспорту та логістики, а також торгівлі – їхні частки складають 25, 20 та 15 відсотків відповідно.
Більшість рішень, які найбільше використовують бізнес-клієнти, стосуються трекінгу транспорту та техніки, який передбачає контроль роботи та моніторинг місцезнаходження. Часто використовуються мережі NB-IoT та спеціалізований сервіс IoT-Monitor.
Вже більше року тому Vodafone почав комерційну експлуатацію мережі для IoT. Технологія NB-IoT працює на базі LTE, завдяки чому відбувається шифрування та автентифікація через SIM-карту, що неможливо здійснити через конкурентні рішення, такі як LoRaWAN.
Останнім часом в Україні стало дуже помітно, що база даних, через яку переносимо номери між…
З 19 грудня 2024 року WhatsApp був включений до реєстру організаторів поширення інформації в росії,…
Наступного року Samsung Galaxy S25 Slim доведеться поборотися за гаманці покупців з iPhone 17 Air.…
Тизер-трейлер нового фільму про Супермена став справжньою сенсацією, зібравши рекордну кількість переглядів за першу добу.…
Довгий час я намагався не обговорювати смартфони Samsung, а точніше серію S25. Звичайно, чутки про…
Майбутні смартфони OnePlus Ace 5 і Ace 5 Pro з'явилися в базі даних китайського сертифікаційного…