Доставка Glovo стала дешевшою у багатьох українських містах

34

Швидка кур’єрська доставка Glovo зробила доставку дешевшою – серед переліку міст, у яких вона тепер дешевша, є Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Бориспіль, Бровари, Ірпінь, Буча та Вишгород. Список категорій зі зміненими цінами складається з “Їжі”, “Кави та десертів”, “Супермаркетів”, “Здоров’я та краси” та “Магазинів”. 

Слід нагадати, що раніше вартість доставки у “Їжі” і “Каві та десертах” складала 40 гривень, а доставка з “Супермаркетів”, “Здоров’я та краси” і “Магазинів” складала 60 гривень. Відтепер вартість складає 30 гривень при доставках з ресторанів та кафетеріїв та 40 гривень у “Здоров’ї та красі” і 50 гривень у “Супермаркетах” і “Магазинах”. Для “Експрес-кур’єра” та “Що завгодно” вартість така сама, як і раніше. 

Що важливо, для Києва вартість залишається такою самою: для “Їжі” та “Кави та десертів” вона складає 40 гривень, а для “Супермаркетів”, “Аптек” та “Магазинів” вона складає 60 гривень. Для інших міст ціни залишаються на попередньому рівні та складають 25 та 30 гривень відповідно.

Популярні новини  Bitcoin виросте ще в 10 разів і обжене золото за капіталізацією

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я