В Apple зробили велику стратегічну помилку у минулому: аналітик назвав її

55

Компанія Apple у 2019 році запустила власний сервіс Apple TV +. Старт був успішним, але сервіс все ж відстає за популярністю від конкурентів. Зокрема, його випереджає Netflix, Amazon та Disney.

Про велику помилку Apple розповів аналітик Wedbush Securities Ден Айвз. Він запевнив, що якби компанія погодилась у минулому придбати Netflix – все могло б скластись по-іншому.

За словами Дена Айвза, завдяки такій покупці Apple була б в значно кращому становищі. Конкуренція на ринку була б не такою жорсткою.

На мій погляд, найбільша стратегічна помилка Стіва Джобса і Тіма Кука за останніх 10 – 12 років – це відмова від придбання Netflix кілька років тому,
– запевнив аналітик.

Що відомо про конкурентів Apple TV +

  • Netflix користуються понад 203 мільйонів користувачів по всьому світу.
  • У Disney + вже майже 95 мільйонів передплатників. Варто відзначити, що запустився сервіс лише у листопаді 2019 року.
Популярні новини  Apple розповіла, чому iMessage ніколи не з'явиться на Android

Скільки користувачів є у Apple TV + – компанія не хоче розповідати. Однак Ден Айвз впевнений, що ця цифра є значно меншою, ніж у конкурентів.

У чому проблема Apple TV +

Річ у тім, що Apple TV + бракує ексклюзивного контенту. Айвз порівняв сервіс з “великою віллою, яку не мають чим обставити”. Аналітик порадив компанії не зволікати і купити якусь популярну студію. Зокрема, це можуть бути:

  • MGM;
  • Lionsgate;
  • A24.

“В іншому випадку вони продовжать залишатися осторонь. Я думаю, що це те, до чого вони будуть змушені прийти, тому що річ у змісті”, – підсумував Ден Айвз.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я