WhatsApp введе жорсткі обмеження, пов’язані з новими правилами

294

У WhatsApp розповіли, що очікує користувачів, які не погодяться з новими правилами надання послуг та конфіденційності, згідно з якими будуть оброблятися користувацькі дані після 15 травня. Якщо ви не погодитеся з новими правилами, ще кілька тижнів ви будете отримувати дзвінки та сповіщення через WhatsApp, але не зможете читати чи відправляти повідомлення через додаток.

Поки невідомо, що відбудеться вже після цього, але у WhatsApp є нова політика щодо видалення аккаунтів, які були неактивними протягом 120 днів. Скоріш за все, ця політика буде застосована і до користувачів, які не погодилися з новими вимогами. Щоправда, можливо, для них цей термін буде скорочений, але для більш точної інформації слід дочекатися офіційного коментаря представників WhatsApp.

Нагадаємо, що WhatsApp ділився даними з Facebook роками, і єдиними новими даними, якими WhatsApp тепер офіційно буде ділитися з Facebook, стануть дані про платежі та транзакції, які допоможуть Facebook точніше налаштовувати таргетовану рекламу для користувачів WhatsApp. У випадку, якщо вам не підходять такі умови, варто звернути увагу на інші сервіси.

Раніше, у січні, коли WhatsApp вперше опублікував інформацію про зміну в умовах конфіденційності, реакція користувачів була дуже гострою. Вони почали масово переходити на інші месенджери, такі як Telegram та Signal. Очікувалося, що нові, змінені правила стануть діяти вже з 8 лютого, але в результаті їх імплементація була перенесена на 15 травня через критику.