За допомогою Apple Pay тепер можна розплатитися біткоінами

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Найвідоміша в світі криптовалюта б’є нові цінові рекорди. Біткоіни – популярний приклад того, як може перетворитися світова система фінансів, якщо економіка стане використовувати блокчейн. Поки популярність і актуальність криптовалюти знаходиться на піку цінових графіків, розробники намагаються зробити все, щоб до цифрового «золота» долучилося якомога більше людей.

Реклама

На момент закриття біржових торгів в п’ятницю біткоіни коштував майже 48000 доларів, а це вже в два рази вище торішніх максимумів. Разом з ціною зростає і популярність – тепер можна легко розплатитися біткоіни в найближчому магазині.

Розробники кріптовалютного гаманця BitPay додали в додаток підтримку карти передоплати Mastercard, за допомогою якої можна конвертувати біткоіни в фіатную валюту. Тому тепер, щоб розплатитися біткоінами, досить додати її в гаманець ApplePay і користуватися як звичайною банківською.

BitPay працює не тільки з біткоінами, але і з іншими популярними монетами, а також зі стабільними криптовалюта з прив’язкою до долара – USD Coin, Gemini Dollar, Paxos Standard і Binance USD. Це означає, що кожному «криптодолару» відповідає справжній долар США, що належить State Street Bank and Trust Company.

До кінця наступного місяця розробники планують додати підтримку оплати в Google Pay і Samsung Pay.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: