Lifecell запустив спеціальний набір обладнання для телевізійної медицини

71

Український оператор мобільного зв’язку Lifecell, який входить у число так званої “великої трійки” українських операторів, повідомив про те, що тепер у компанії є спеціальний сертифікат, який дозволяє випускати спеціальні набори обладнання, призначеного для телемедицини Medcell. Завдяки цьому рішенню медичні працівники зможуть оперативно перевіряти стан здоров’я пацієнта. 

Після того, як медичний працівник проведе обстеження, у пацієнта буде можливість звернутися до лікаря вузької спеціалізації, щоб отримати точний діагноз та відповідні рекомендації в ході консультації у відеоформаті. Якщо буде необхідно, набір Medcell буде ділитися даними з пацієнтами та лікарями через Wi-Fi або мобільний інтернет. 

Комплект складається з головного монітора, який включає камеру та мікрофон, 12-канального електрокардіографа, цифрового термометра, пульсоксиметра, тонометра, глюкометра, цифрового стетоскопа, спірометра та дерматоскопа (він буде доступним опціонально). Весь комплект важить 6 кг. Крім цього, для замовлення буде доступно багато додаткових аксесуарів та витратних матеріалів, повний перелік яких можна переглянути на сайті виробника. На весь комплект дається трирічна гарантія.