Головна Новини України та Світу Ринкова вартість Xiaomi досягла рекордного значення

Ринкова вартість Xiaomi досягла рекордного значення

178

2020 рік виявився вкрай успішним для Xiaomi. Спочатку вона обійшла Apple, ставши третім за величиною виробником смартфонів у світі, а тепер стало відомо і про фінансові досягнення китайської компанії. З’ясувалося, що ринкова вартість фірми під кінець року досягла рекордного значення.

У 2018 році під час первинного розміщення акцій на біржі керівництво Xiaomi було впевнене в оцінці компанії не менш ніж в $ 100 мільярдів. Як виявилося, тоді ринок готовий був дати за акції Xiaomi не більше половини від очікуваної суми. І ось через два роки вартість технологічного гіганта все ж перевищила $ 100 мільярдів після того, як на цьому тижні ціна акцій компанії виросла на 9,1%.

Станом на вечір 24 ​​грудня загальне зростання завершилося на позначці 7,6%, що призвело до капіталізації на рівні 802 мільярдів гонконзьких доларів, або $ 103 мільярдів. Настільки різке підвищення попиту на цінні папери викликано новиною про найшвидше зростання квартальних продажів за всю історію.

Аналітики вважають, що збільшення вартості також пов’язано з тим, що Xiaomi залишається однією з небагатьох китайських технологічних компаній, здатних досягти значного зростання за межами рідної країни. При цьому прибуток перевершила очікування аналітиків, а поточне підвищення вартості акцій сталося на тлі того, що за 2020 рік капіталізація Xiaomi майже потроїлася.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: