Viber запускає нове корисне доповнення для України

793

Rakuten Viber запустив нове локальне доповнення – “Українські гіфки” з GIF-файлами з зображенням найпопулярніших українських акторів, співаків, учасників телевізійних програм й інших. Нова функція доступна на всіх пристроях Android та iOS країни.

В рамках підходу Viber щодо створення якіснішого локального контенту для українців, тепер за допомогою цього доповнення користувачі зможуть проявити себе та поділитися власними емоціями за допомогою GIF-файлів зі своїми улюбленими українськими зірками. Alyona Alyona, СТБ, Новий, TET та багато інших – GIF-файли з усіма ними можна знайти в “Українських гіфках”.

Для того, щоб скористатись доповненням, необхідно натиснути на кнопку GIF+ в нижній частині чату, знайти “Українські гіфки” та обрати файл, який вам найбільше подобається. Переконайтеся, що ви користуєтесь останньою версією програми, щоб спробувати цю функцію.

Популярні новини  Скільки коштує інтернет в інших країнах

Також користувачі Viber можуть створювати власні GIF-файли за допомогою функції створення GIF у Viber. У будь-якому чаті користувач може записати коротке відео на камеру всередині програми або вибрати готове відео з галереї та перетворити його на нескінченний GIF в режимі бумерангу, прискорення або реверсу, прикрасивши його підписами різних шрифтів та кольорів, а також малюнками або стікерами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я