Стало відомо, скільки грошей витратили клієнти ПриватБанка у Чорну П’ятницю

59
В ПриватБанку виявивили новий вид шахрайства

Найбільший український банк, ПриватБанк, опублікував аналізи витрат своїх клієнтів, які були зроблені під час розпродаж “Чорної п’ятниці”, на основі яких була зроблена статистику. У першу чергу слід звернути увагу на розстрочку – за тиждень було оформлено розстрочку на 485 мільйонів гривень, що у три рази перевищує середній показник та поставило новий рекорд. 

Загалом покупці купили в онлайн-кредит товарів, сума вартості яких складає 180 мільйонів гривень, причому саме у п’ятницю було оформлено розстрочок на 50.4 мільйонів гривень. У офлайн-магазинах за тиждень було оформлено розстрочок на 205 мільйонів гривень, саме у п’ятницю – на 88 мільйонів гривень. Загалом було зроблено 34 мільйони гривень на понад 8 мільярдів гривень при оплаті картою. 

У саму п’ятницю було зафіксовано оборот на терміналах на суму близько 1.7 мільярда. Протягом доби було зафіксовано справді відчутний ріст у продовольчих магазинах (де було зроблено покупок на 632 мільйонів доларів), а також у магазинах електроніки (де було зроблено покупок на 358 мільйонів доларів).

Популярні новини  Epic Games тепер коштує майже $ 30 млрд

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я