Viber запустив функцію проведення онлайн платежів

186

Спочатку сервіс буде доступний тільки в Україні. У 2021 році Viber планує поступово запускати його і в інших країнах.

Месенджер Viber оголосив про вихід на ринок фінансових послуг, який почнеться з запуску нової функції Chatbot Payments. Тепер користувачі Viber зможуть використовувати платформу для купівлі товарів та послуг та їх оплати за допомогою сервісу Google Pay або іншого мобільного гаманця. Про це повідомляє пресслужба компанії Rakuten Viber.

Спочатку сервіс буде доступний тільки в Україні. У 2021 році Viber планує поступово запускати його і в інших країнах.

За допомогою функції Viber Chatbot Payments користувачі зможуть безпечно купувати товари та послуги через авторизовані чатботи компаній. У випадку, якщо банк користувача підтримує дану функцію, то все що необхідно зробити — прив’язати кредитну або дебетову карту до електронного гаманця мобільного телефона.

Одразу після цього функція оплати стане доступною у всіх ботах, які виготовлені на базі платформи для розробки чатботів Viber (API). Компанії можуть розпочати продавати власні товари та послуги та обробляти вхідні платежі, підключившись до постачальника платіжних послуг, який підтримує дану опцію, створити власний чатбот у Viber і дозволити проводити з його допомогою оплату.

Протягом наступного місяця Viber почне співпрацювати з розробниками ботів та постачальниками платіжних послуг, щоб нова функція стала доступною якомога швидше. На початку наступного року функція Chatbot Payments буде доступною не лише в Україні, але і на інших ринках.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я