Приблизний час читання:4 хв

Найкращі ВНЗ України для тих, хто хоче вивчати IT

0

Профільний український ресурс DOU.UA представив оновлений рейтинг ВНЗ України, які найкраще підходять для вивчення IT-технологій. В цьому році ресурс змінив методологію визначення переможців, зокрема, відмовився від опитувань, надавши перевагу обчисленню рейтингу.

Найкращі ВНЗ України для тих, хто хоче вивчати IT

Зокрема, був розрахований рейтинг кожного ВНЗ, який має IT і схожі спеціальності, на основі даних з ЄДЕБО (Єдина державна електронна база з питань освіти). Автори рейтингу зосередилися на рівні підготовки абітурієнтів і популярності спеціальностей і вирахували рейтинг, використовуючи середній конкурсний бал на спеціальність, який базується на частці заявок на неї у ВНЗ. Серед проаналізованих спеціальностей виявилися «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Кібербезпека», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Інформаційні системи і технології», «Системний аналіз», «Телекомунікації та радіотехніка» , «Прикладна математика», «Математика», «Електроніка», «Прикладна фізика і наноматеріали».

Цікаво те, що з десяти кращих ВНЗ вісім зосереджені в трьох містах – Києві, Львові та Харкові. У Києві розташовані 20 університетів з рейтингу, в Харкові – 10, в Дніпрі – 8. Цікаво також те, що з семи університетів Львова відразу три входять в Топ-5. Всього до рейтингу потрапили вузи з 27 українських міст.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут