Приблизний час читання:3 хв

Lifecell дозволяє вибрати номер при покупці eSIM

1

Мобільний оператор Lifecell, який входить у так звану “велику трійку” українських операторів, запустив нову цікаву послугу. Тепер абоненти, які купують eSIM Lifecell, можуть вибрати номер самостійно – така послуга є унікальною для нашого ринку. 

Нагадаємо, що три місяці тому мобільний оператор Lifecell почав продавати eSIM, і зараз їх можна купити онлайн у повністю цифровому вигляді. Спершу слід купити eSIM на офіційному сайті оператора, після чого вона прийде на електронну пошту абонента та стане доступною для використання. 

Lifecell дозволяє вибрати номер при покупці eSIM

Тепер абонентам при покупці eSIM можна вибрати декілька опцій. Для прикладу, абоненти можуть вибрати номер по шаблону, виключити небажані цифри та зробити багато іншого. Вартість eSIM з випадковим номером складає 150 гривень, а з вибраним – в залежності від опції. 

Нагадаємо, що на даний момент найбільш популярними пристроями з eSIM на українському ринку є смартфони Apple та Google – iPhone та Pixel відповідно. При цьому перші три місця за кількістю eSIM в мережі Lifecell займають iPhone 11, iPhone XR та iPhone XS Max. 

1 коментар

  1. нічого нового в цьому немає. Ви можете вибрати номер як для звичайної сімки так і для esim – ціна питання – та ж сама. Тобто, ціна мого номеру – 600, і не важливо чи купую звичайну сімкартку, чи електронну.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут