У роботі ПриватБанка плануються зміни

1181
В ПриватБанку виявивили новий вид шахрайства

На даний момент ПриватБанк залишається одним з лідерів на ринку українського банкінгу, але у нього вже є справді небезпечні конкуренти, наприклад, Монобанк. Скоріш за все, саме через це ПриватБанк вирішив змінити правила роботи, через що аудиторія банку має вирости, а вже існуючі клієнти будуть задоволені змінами і не підуть до конкурентів. 

Згідно з інформацією, наданою офіційними представниками ПриватБанку, завдяки новим змінам не лише вдасться зберегти клієнтську базу, але й збільшити кількість використання дистанційних послуг. Вже від завтра тарифні оплати при внесенні коштів на банківські рахунки через термінали – тепер вони складатимуть не 7, а 5 гривень. 

Відтепер корпоративним клієнтам не доведеться платити комісійні відчислення при проведенні операцій всередині ПриватБанку, а при роботі з іншими банками доведеться сплачувати комісію в розмірі 3 гривень. При зарахуванні готівки на банківські рахунки розмір складатиме ті самі 20 гривень, що були до змін. Також тепер клієнти будуть платити менше при знятті шготівки з корпоративної карти. 

Популярні новини  Українські абоненти втратили сотні мільйонів гривень через схеми з контент-послугами

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я