Приблизний час читання:3 хв

Logitech MX Anywhere 3 офіційно презентовано

0

Компанія Logitech офіційно презентувала свою топову портативну мишку MX Anywhere 3, яка буде доступна для попереднього замовлення вже сьогодні. Ціна на нову мишу складе 79.99 долара. В плані дизайну мишка повторює Anywhere 2S, але бокові матеріали були дещо покращені. Користувач може скролити мишкою, натискаючи одну кнопку та рухаючи колесо MagSpeed одночасно. 

Logitech MX Anywhere 3 офіційно презентовано

Нове металеве колесо MagSpeed дає електромагнетичний скролінг Anywhere 3. Нове колесо дозволяє швидше скролити, ніж у попередньому поколінні. Є сенсор Darkfield 4000 DPI, який дозволяє краще трекати рухи на різних матеріалах, у тому числі на склі. На мишці є функціональність середнього натиску, яку можна налаштувати у Logitech Options. 

Силу скролу можна налаштувати у програмному забезпеченні Logiech, там можна налаштувати і різні режими роботи та багато іншого. Також врато звернути увагу на те, що мишка підтримує роботу протягом 70 годин, зарядка відбувається через роз’єм USB-C. У мишки буде підтримка Chrome OS, Linux та macOS та Windows. Мишка працює з маленьким USB-приймачем. 

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут