Новий законопроект пропонує внести певні зміни в систему списування боргів

76

Держава підготувала новий законопроект, який буде не найприємнішим сюрпризом для підприємців. Якщо точніше, то в Міністерстві фінансів розробили цікавий законопроект, який передбачає можливість отримання податкового боргу без рішення суда. Інакше кажучи, якщо законопроект буде прийнято, то держава матиме можливість просто списувати борги з рахунків підприємців без будь-яких операцій, які раніше були необхідними (наприклад, рішення суда).

Причина формування цього законопроекту очевидна — збільшення коштів, які будуть надходити в державний бюджет у 2021 році. Також він має внести суттєві зміни у Податковий кодекс України, а також в інші нормативні акти. Як заявляють урядовці, збільшення надходження коштів в державний бюджет мають реалізувати через покращення умов ведення підприємницької діяльності та підвищення рівня адміністрування. За підрахунками Міністерства, такий підхід має збільшити надходження коштів у бюджет на 2,7 млрд грн на рік.

Популярні новини  Huawei серед лідерів: компанія звітує про діяльність в Україні та рекордні прибутки

Також варто знати, що поки механізм вилучення податкових боргів не обговорюється, однак вже є певні припущення та ідеї. Так, є припущення, що процедура буде ідентична тій, яка проводиться при вилученні грошей при наявності боргів за ЄСВ. Наразі ж для того, щоб списати гроші, потрібно отримати відповідне рішення від суда, що суттєво сповільнює весь процес.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я