Приблизний час читання:5 хв

Додаток “Дія” серйозно оновлять і добавлять нові можливості

0

Кабмін дав добро: додаток “Дія” серйозно оновлять – ідентифікація без особистої присутності. В Україні запустять експериментальний проект. Українці, які використовують популярний додаток “Дія”, незабаром зіткнуться з тим, що зможуть проходити ідентифікацію при оформленні різних документів і користуватися послугами за допомогою програми в віддаленому форматі. Цей процес буде здійснюватися за допомогою кваліфікованої електронного підпису.

Під час чергового засідання українського уряду було прийнято рішення про впровадження експериментального проекту “Смарт-Дія”, в якому буде реалізована електронний підпис для ідентифікації українців при оформленні документів або ж під час отримання ряду адміністративних або комерційних послуг.

Популярні новини  Xiaomi значно знизила ціни на свої смартфони щоб завоювати більше ринку

Таким чином громадяни України отримають віддалений доступ до перерахованих послуг, скориставшись тільки своїм смартфоном. В уряді зазначили, що електронний підпис для ідентифікації буде дійсна протягом відносно короткого часу, що стане запорукою високого рівня безпеки для українців. У Кабміні пояснюють, що за допомогою проекту “Смарт-Дія” ідентифікація українців віддалено буде відбуватися, грунтуючись на інформації Єдиного державного демографічного реєстру та єдиної інформаційної системи МВС, і, крім того, за допомогою технології FaceID.

Популярні новини  Realme офіційно зменшила ціни на смартфони в Україні

Кваліфікована електронний підпис в додатку “Дія” буде дійсна протягом шести місяців, після чого буде потрібно повторна ідентифікація українців.

Ініціатори проекту “Смарт-Дія” стверджують, що дана послуга буде доступна для приблизно восьми мільйонів громадян України, які є власниками біометричних паспортів і смартфонів з NFC-модулем.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут