WOG випустив власний бренд питної води

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія WOG запустила виробництво нового продукту –води «Дико добра», яка добувається із глибинних джерел в екологічно чистому високогір’їКарпат.

Завдяки природному тиску, без механічного втручання та ультрафіолетової обробки мінеральна природна лікувально-столова вода «Дико добра»надходить на лінію розливу в первозданному вигляді, зберігаючи свою структуру та всі природні компоненти. Таким чином, споживач отримує «живу воду», яка має лікувальні властивості та є природним біостимулятором організму.

«Вода – це один із найпопулярніших товарів, представлених на полицях АЗК. Особливо в літній сезон. WOG завжди пропонує клієнтам тільки кращі товари, тому вирішили випустити воду власного виробництва, в якості якої повністю впевнені. «Дико добра»– це чиста «жива вода», яка добувається із глибинних джерел Карпат і потрапляє до споживача в первозданному вигляді», – говорить Павло Шибаєв, керівник дирекції управління магазинами мережі АЗК WOG.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Свердловина води «Дико добра», глибина якої 80 метрів, знаходиться на Закарпатті та включена до Європейського реєстру Натуральних Мінеральних вод. Якість і безпека виробництва відповідають міжнародним стандартам FSSC 22000 і ISO9001:2015, що підтверджено Сертифікатами TUV InternationalCertification (TIC).

WOG пропонує слабогазовану та негазовану воду, яка представлена у зручних пляшках об’ємом 0,5 л та пляшках сімейного формату ємністю 1,5 л. Також можна обрати варіант дико доброї води у мобільному виконанні «спорт» об’ємом 0,8 л. Новий продукт підходить для повсякденного вжитку та має кислотно-лужний баланс води рН 7.3. Такий рН води ідеальний для організму людини.

«А ще ми подбали і про найменших відвідувачів наших об’єктів – веселий дизайн обов’язково сподобається дітям. Адже з пляшок на вас дивляться цікаві образи дикої природи, легко та по-доброму обіграні, трішки кумедні та по-дитячому смішні», – додав Павло Шибаєв.

Придбати воду «Дика добра» можна на всіх АЗК WOG, WOG CAFE та WOG MARKET.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.