Мер Києва Віталій Кличко показав, як розумні технології допомагають йому в управлінні столицею

Мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook відео про те, як розумні технології допомагають йому в управлінні столицею. Зокрема, він продемонстрував роботу інтерактивної системи, за допомогою якої може контролювати процеси, що відбуваються в місті, не виходячи з робочого кабінету.

«Система Smart City, яку Київ ввів кілька років тому, зробила муніципальне управління більш ефективним і прозорим, а мешканцям міста надала багато зручних сервісів. Я переконаний, що Київ повинен бути технологічним, сучасним і комфортним містом. І ми робимо для цього все можливе », — зазначив Віталій Кличко.

«Центр управління польотом – можна так назвати. Контроль різних сфер міста: транспорт, приватна власність, бюджет, камери спостереження, медичні установи. Все це можна побачити на екрані в режимі реального часу. Наприклад, надходження і витрати з бюджету. Або як відбувається електронний запис до лікарів. Ми також бачимо моніторинг звернень по лінії «15-51». З цього кабінету, з офісу, я можу проконтролювати чимало процесів, що відбуваються в місті », — поділився Віталій Кличко.

За його словами, кожна одиниця комунального громадського транспорту та спецтехніки обладнана GPS-трекера, що дозволяє відстежувати місцезнаходження техніки в реальному часі.

Також до системи підключено майже 10,000 камер відеоспостереження, встановлених в рамках проекту «Безпечна столиця». З їх допомогою, підкреслив Віталій Кличко, вже вдалося розкрити чимало злочинів у місті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я