Xiaomi презентувала Mi Electric Scooter 1S та Mi Electric Scooter 1S в Україні

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Xiaomi провела глобальну презентацію, на якій показала свій фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5 для міжнародного ринку та інші продукти. Також стало відомо, коли в Україні з’являться нові продукти Xiaomi, і скільки вони будуть коштувати. В Україні тепер з’являться електричні самокати Mi Electric Scooter Pro 2 та Mi Electric Scooter 1S, які схожі в плані конструкції та дизайну, але відрізняються по характеристиках. 

Старша модель Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 оснащена 300-ватним двигуном, подвійною гальмівною системою, пневматичними шинами, які поглинають удари, та складною конструкцією. На одному заряді акумулятора об’ємом 12.8 А/г самокат може подолати відстань в 45 кілометрів на швидкості 25 кілометрів на годину та нахил в 20%. Самокат важить 14.2 кілограма. Вбудований LCD-дисплей дозволяє користувачам переглядати та контролювати багато показників, у тому числі швидкість та режим руху. 

Пізніше повинна вийти спеціальна версія Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, яка буде створена у співпраці з командою Formula 1 Mercedes-AMG Petronas, але поки подробиць про неї немає. 

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S отримав такий самий двигун, але ємність його акумулятора нижча – 7,65 А/г. Це дає йому проїхати до 30 кілометрів, а максимальна швидкість не відрізняється від Mi Electric Scooter Pro 2 – 25 кілометрів на годину. Максимальний нахил також трохи нижчий – лише 14%. Самокат важить 12.5 кілограма. 

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 коштуватиме 16999 гривень, а Xiaomi Mi Electric Scooter 1S – 13999 гривень. Обидва самокати почнуть продаватись на початку серпня. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.