Приблизний час читання: 5 хв

Як дешевше надсилати посилки через Нову пошту

0

За статистикою, зараз саме Нова пошта є найпопулярнішою компанією, яка надає поштові послугу переказів та відправок. Багатьох цікавить питання, чи є можливість надіслати посилки через Нову пошту якомога дешевше? Так, є, але, в першу чергу, для бізнес-клієнтів. 

Ця послуга називається “Red Box”, і вона дозволяє дешево надіслати посилку у коробці зі штрих-кодом. Таким способом можна надіслати абсолютно все, що в неї влізе, окрім, звісно, товарів, заборонених законом. Ця комплексна послуга, у вартість якої входить і коробка, і доставка, і переадресація, і навіть повернення коштів у випадку відмови від отримання посилки. Нещодавно цю послугу покращили – розмір коробки збільшили з XS до XL, знизивши при цьому тарифи. Термін дії послуги, якщо ви її оплатили, необмежений. Для оформлення посилки слід завантажити мобільний додаток для iPhone чи Android-смартфонів, після чого відсканувати в ньому спеціальний штрих-код. 

Як дешевше надсилати посилки через Нову пошту

Варто нагадати, що недавно Нова пошта повідомила про розширення кількості рейсів, якими в Україну будуть доставлятися покупки, зроблені користувачами в інтернет-магазинах, за справді короткі проміжки часу. Зараз запущено 6 постійних вантажних авіарейсів. 5 з них в напрямку США й один в Китай та назад. Чотири рейси маршруту Варшава-Нью-Йорк-Варшава будуть здійснювати компанії Lufthansa та LOT. Ще один рейс в США буде прямим – Київ-Нью-Йорк-Київ, і здійснювати його буде українська компанія МАУ. Рейси в КНР будуть здійснюватися компанією SkyUp. Її перший рейс вже доставив 1801 замовлення, а всі посилки разом важать 17 тонн. Загалом щотижня лише з США доставляється близько 25 тисяч посилок, загальна вага яких складає 40 тонн.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут