Приблизний час читання: 5 хв

Зустрічайте новий стільниковий тариф від Київстар

2

Нарешті один з найбільших мобільних операторів країни може запропонувати досить дешеві тарифні плани, які можуть скласти досить непогану конкуренцію тим, хто вже давно знаходиться на ринку “бюджетних тарифних планів”. Більше того, можна сміливо сказати, що цей тарифний план — один з найкращих (якщо не найкращий) на ринку, але потрібно розуміти, що він не є соціальним, або, інакше кажучи, він має тільки необхідний мінімум послуг. Потрібно також розуміти, що це не пропозицію виду “100 хвилин розмови та один гігабайт інтернету за певну суму грошей, яку потрібно сплачувати щомісяця”. Все значно цікавіше.

Зустрічайте новий стільниковий тариф від Київстар

Перше, що потрібно зазначити — цей тарифний план можна вважати неймовірно збалансованим. Що ми маємо на увазі? Ви отримаєте як хвилини на дзвінки, так і гігабайти інтернету. Отже, користувачів отримають 20 гігабайт, безлімітні дзвінки в мережі Київстар, а також 300 хвилин дзвінків на інші українські номери (включно зі стаціонарними номерами). А найцікавіше те, що ціна становить лише 100 гривень за чотири тижні — справді дешева та приємна пропозиція.

Читайте також  З’явилась інформація про те, коли Україну покриють швидкісним інтернетом

Цей тарифний план називається “Смачний”, а підключити його можна за допомогою системи “Мій Київстар”, а або придбавши необхідну сім-карту у будь-якому офіційному магазині. Чому раніше ми назвали цей тарифний план одним з найкращих? Річ у тім, що якщо порівнювати з іншими операторами “великої трійки”, то у Київстар такий бюджетний тарифний план вийшов найбільш збалансованим, якщо враховувати ціну та кількість послуг. Таким чином Київстар зламали стереотип про те, що вони — дуже дорогий мобільний оператор, а також закріпили провідне місце на ринку. Щодо користувачів, та потенційних клієнтів, то задоволеними залишаться всі, адже цей тарифний план справді вигідний та приємний.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

2 КОМЕНТАРІВ

  1. Київстар обманює і знімає гроші не через 4 тижні, а 3 тижні і 6 днів, тобто не через 28 днів як пропонують, а крадуть 1 день і через 27 днів знімають абонплату.

  2. А через півроку року Ви зробите 150 гривень, а ще через півроку 180, ми це вже проходили. Не дурі людей.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут