Google усунув дві критичні уразливості в Android 8-11

Час читання: < 1 хв.

Google випустив черговий набір патчів для мобільної операційної системи Android. Ці оновлення усувають ряд серйозних вразливостей, серед яких є дві критичні – вони допускають віддалене виконання шкідливого коду з найвищими правами.

Реклама

В цілому Google відзвітував в усуненні 34 проломів, однак варто відзначити, що частина з них була актуальна лише для пристроїв, що випускаються Qualcomm.

Дві критичні уразливості отримали ідентифікатори CVE-2020-0117 і CVE-2020-8597, вони зачіпають системний компонент Android System. Ще два баги, які отримали високу ступінь ризику, також знаходяться в Android System.

Зараз читають  Google передає виробництво чіпів Tensor G5 від Samsung до TSMC

При цьому найбільш небезпечні проблеми безпеки загрожують версіям операційної системи Android від 8 до останньої – Android 11.

«Ці уразливості можна експлуатувати і через електронну пошту, і через браузер, а також через MMS при обробці медіафайлів», – описує проломи Міністерство внутрішньої безпеки США.

Рекомендуємо всім користувачам перевірити наявність оновлень. Для цього в налаштуваннях вашого смартфона треба зайти в розділ «Безпека» і задіяти опцію «Оновлення безпеки».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.