Нью-йоркський студент вимагає стягнути з Apple 1 млрд доларів за неправдиві звинувачення в крадіжках

228

Нью-йоркський студент подав в суд на Apple, вимагаючи стягнути з компанії 1 мільярд доларів за те, що програмне забезпечення компанії, що виконує розпізнавання осіб, помилково зв’язало його з серією крадіжок з магазинів Apple.

18-річний Усман Ба (Ousmane Bah) був заарештований у своєму будинку в Нью-Йорку в листопаді минулого року і звинувачений у крадіжці з магазину Apple. До ордера на арешт була прикладена фотографія. Однак зображена на ній людина — не Усман. За його словами, одна з крадіжок, звинувачення в яких було йому пред’явлено, відбулася в Бостоні в червні, в той день, коли він був на випускному балу в Манхеттені.

Популярні новини  5 років тому Apple відмовилася зламати iPhone для ФБР. Тільки зараз стало відомо, хто і як це зробив

Позивач повідомив, що втратив навчальне водійське посвідчення без фотографії, яке, можливо, було знайдено або вкрадено справжнім злодієм і використовувалося для ідентифікації в магазинах Apple. В результаті, на думку Ба, його ім’я могло бути помилково пов’язане з особою злодія в системі розпізнавання осіб Apple, яку компанія використовує в своїх магазинах для відстеження людей, підозрюваних у крадіжці.

«Численні помилкові звинувачення призвели до серйозних стресів і труднощів», — сказано в позові.

Компанія Apple і охоронне агентство Security Industry Specialists, також фігурує в якості відповідача, відмовилися коментувати позов.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я