Facebook випадково додала секретне послання від масонів на десятки тисяч контролерів віртуальної реальності

371

Кумедний скандал розгорівся навколо продукції Oculus, дочірньої компанії Facebook. Нейт Мітчел (Nate Mitchell), співзасновник Oculus і голова напрямку віртуальної реальності Facebook, розповів на своїй сторінці Twitter про «випадково» додані загадкові повідомлення, приховані на контролерах для шоломів віртуальної реальності.

За словами топ-менеджера Facebook, дані «пасхалки» були призначені для прототипів, але випадково потрапили на «десятки тисяч» серійних пристроїв. Йдеться про контролери Touch для шоломів Oculus Quest і Rift S.

Перші покупці цих шоломів можуть виявити на внутрішній стороні контролерів написи на кшталт «Великий брат стежить за тобою», «Тут були масони», «Привіт, iFixit! Ми бачимо вас» і навіть «Це місце здається». Простіше кажучи, в продаж надійшли зразки іскрометного гумору співробітників Facebook.

Мітчел зазначив, що він цінує «пасхалки», але ці були недоречними і їх повинні були видалити. Він також підкреслив, що функціональність пристроїв від цих написів не постраждала, але компанія виправила процес виробництва і такого більше не повториться.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я