На Apple подали в суд через те, що компанія піклується про безпеку користувачів

0
176

У Каліфорнії на компанію Apple подали в суд за досить незвичайної причини. В рамках колективного позову купертінскій гігант звинувачується в тому, що його система двофакторної аутентифікації забирає надто багато часу у користувачів. Крім того, вона побудована таким чином, що не дозволяє змінити метод на більш простий після 14 днів.

Позивач також зазначає, що Apple не просить згоди у користувача на активацію двофакторної аутентифікації, а після включаючи даний метод «нав’язує сторонню процедуру входу, котра вимагає від користувача запам’ятати пароль і мати доступ до довіреного пристрою або номеру телефону».

Читайте також  Apple визнала серйозну помилку в FaceTime, яка дозволяла підслуховувати користувачів

У позові йдеться і про те, що в деяких випадках користувачі несуть економічні втрати у зв’язку із зайвими витратами часу на процедуру.

Що цікаво, позивач каже, що оновлення з двофакторної аутентифікацією з’явилося у вересні 2015 року, хоча на той момент цього методу не було ні в macOS, ні в iOS. Крім того, в документі зазначено, що через цей метод процедура входу може займати від двох до п’яти хвилин, хоча фактично необхідний час істотно менше.

Читайте також  Apple заплатить розгніваним користувачам смартфонів iPhone, які були уповільнені програмним шляхом

Позивач вимагає судової заборони на метод і виплати штрафів.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут