Приблизний час читання: 3 хв

У США вчені розробили пристрій для прискорення роботи Wi-Fi

0

У США місцеві вчені зуміли розробити пристрій, завдяки якому швидкість роботи Wi-Fi можна збільшити в кілька разів. Крім того, з його допомогою підвищується відстань доступу до бездротової мережі, передає портал Phys.

Пристрій виконаний у вигляді компактної друкарської плати, що вміщає майже 50 мініатюрних антен. При з’єднанні останні перенаправляють вхідні сигнали Wi-Fi від точки доступу, створюючи унікальний шлях їх передачі. Подібний потік даних може похвалитися такою ж силою, яка передбачена для вихідної точки доступу. Крім того, якщо раніше передача даних здійснювалася на відстані в 30 метрів, то тепер це можливо і при віддаленості в 45 метрів.

Читайте також  Травневі акції і знижки в українських інтернет-магазинах

Ще одна значуща перевага запропонованої фахівцями технології в тому, що вона досить бюджетна в плані виробництва. Собівартість пристрій знаходиться в межах 5 доларів, але поки невідомо, коли можуть розгорнути його масовий випуск.

прогнозы на футбол

ДЖЕРЕЛОactualnews.org
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут