Інтернет

Київстар запустив безкоштовні онлайн-консультації лікарів на час карантину

Share
Час читання: 2 хв.

Як повідомляє компанія «Київстар», на весь час карантину консультації лікарів в додатку «Доктор Онлайн» будуть безкоштовними. При цьому оператор, послугами якого користується людина, ролі не грає. Акція буде дійсна протягом усього періоду, поки в країні залишається загроза епідемії китайського коронавіруса COVID-19. Запущена вона в середу, 18 березня.

Зміни в роботі додатка

Додаток Doctor Online було запущено державою спільно з фахівцями з компанії «Київстар». Сьогодні можливість безкоштовного консультування з будь-яким з сорока фахівців – не єдине нововведення. Є й інші оновлення. Тепер під час консультації можна відправляти лікарю різні файли, в тому числі, наприклад, рентгенівські знімки або результати аналізів для їх подальшої розшифровки. З’явилася і функція, яка дозволяє відразу ж записатися в лабораторію на аналізи і оплатити їх з вашої банківської картки. Нарешті, тепер можна переглянути історію ваших попередніх консультацій, а також залишити відгук про лікаря, з яким ви працювали.

За попередніми даними, більш як сорок п’ять тисяч чоловік закачали додаток Doctor Online за три місяці, що минули з моменту початку його роботи. Найбільше звертаються, як і слід було очікувати, до педіатрів та сімейних лікарів. В основному українці скаржаться на підвищений тиск, симптоми ГРВІ і ларинготрахеїту (запалення гортані і верхніх дихальних шляхів, характеризується довгим набридливим сухим кашлем і першінням у горлі без будь-яких інших симптомів).

Про телемедичниий додаток «Доктор Онлайн» ми свого часу вже писали. Воно дозволяє отримати консультацію лікаря в будь-який час доби без вихідних і перерв, не відриваючись від роботи, щоб з’їздити в лікарню. Немає необхідності сидіти в черзі і бігати по реєстратура. Для відео- і аудіозв’язку з лікарями використовується спеціальна програма, повністю захищена від будь-яких можливих витоків даних. При бажанні ви можете навіть не вказувати своє ім’я і залишитися повністю анонімним. Це величезний крок вперед для української медицини, який дає їй можливість почати наближатися до кращих світових стандартів охорони здоров’я. У періоди пандемій, таких, як зараз, це особливо важливо.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024