Приблизний час читання: 5 хв

Google заборонила установку сторонніх додатків на Android

0

Як відомо, з метою захисту недосвідчених користувачів дуже багато виробників телефонів в останні роки забороняють установку на свої мобільні пристрої будь-яких програм та ігор зі сторонніх джерел, дозволяючи завантажувати їх тільки з магазину Google Play, хоча і там можна нарватися на вірус, але ймовірність такої події в сотні разів нижче, ніж при завантаженні будь-якого ПО з невідомих джерел в інтернеті. Саме тому, коли правила цього плеймаркета з мільйонами додатків змінюються, багато користувачів позбавляються можливості установки тих програм, які їм потрібні.

За останні кілька років у багатьох країнах світу, а разом з тим в ряді штатів США, частково або повністю легалізували продаж і вживання легких наркотичних препаратів, що містять в собі THC (тетрагідроканнабінол). До таких належить, наприклад, марихуана, назва якої багато хто напевно не один раз чули у фільмах. На тлі такого стану справ вирішили поквапитися розробники, які створили цілі сервіси і додатки, що дозволяють вибирати і замовляти наркотики прямо зі смартфона. Такі можливості додали в своє ПЗ навіть популярні онлайн-магазини ліків Eaze і Weedmaps, В результаті, за досить короткий термін, в багатьох регіонах, де легалізували такі препаратори, програми з такими можливостями потрапили в топ-250 найпопулярніших.

На тлі такого стану справ «пошуковий гігант» вніс зміни в правила розміщення програмного забезпечення в магазин Google Play. Відтепер в такому, навіть не дивлячись на відсутність законодавчих порушень і вимог, в повній мірі заборонено публікувати будь-які програми, будь-яким чином пов’язані з вживанням наркотиків в реальному світі. Тепер подібне ПЗ недоступно в цьому плеймаркеті, завантажити його звідки просто неможливо з будь-якої країни. Таким чином Google заборонила установку багатьох сторонніх додатків на Android, тому що тепер їх установка можлива лише при завантаженні з інших джерел. 

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут