Plague Inc. вилучена з китайського App Store за незаконний контент

0

Управління з питань кіберпростору Китаю змусила студію Ndemic Creations видалити Plague Inc. з магазину App Store. Причина – в грі виявлено контент, визнаний в КНР незаконним. Автори не уточнюють чи пов’язано це з триваючою епідемією коронавірусу. Також повідомляється, що за межами Китаю гра буде підтримуватися і оновлюватися.

“Ми докладаємо всіх зусиль, щоб знайти спосіб повернути гру китайцям. Ми невелика незалежна студія з Великобританії, яка не хоче вас розчаровувати, але шансів у нас мало. На даний момент ми намагаємося зв’язатися з Управлінням з питань кіберпростору, щоб зрозуміти проблему і знайти рішення”.

Спалах інфекції COVID-19 викликав підвищений інтерес до Plague Inc. За даними на кінець січня цього року, продукт вийшов на перше місце за кількістю завантажень серед платних додатків Китаю. Розробники сказали, що гра не є найкращим джерелом інформації про коронавірус і триваючої епідемії.

Читайте також  Користувачі звинувачують Samsung в дискримінації і вимагають припинити продажі смартфонів на процесорах Exynos
Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут