Інтернет

Пожирачі батареї: ТОП-5 найгірших додатків для Android в 2020 роц

Share

Уважно спостерігаючи за тим, які мобільні програми споживають найбільше енергії, експертам вдалося визначити п’ятірку найшкідливіших. Такі дослідження були проведені неспроста, оскільки з автономністю роботи сучасних смартфонів часто бувають проблеми і, хотілося б цю ситуацію поліпшити.

Звичайно ж, щорічна оптимізація і збільшення ємності акумуляторів трохи допомагають вирішити цю проблему, але явно недостатньо, тому експерти і склали список програм, які садять батарею дуже швидко.

Експерти з Techengage назвали ТОП-5 найгірших додатків в 2020 році, які слід видалити або уникати. Позбувшись від цих програм або відключивши їх роботу у фоновому режимі, можна заощадити заряд і використовувати свій смартфон без проводу довше, ніж зазвичай.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

П’ятірка гірших “пожирачів” батареї

І так, до п’ятірки мобільних додатків, які швидше за всіх з’їдають заряд акумулятора смартфона, потрапили наступні програми:

  1. Snapchat.
  2. Netflix.
  3. YouTube.
  4. Facebook.
  5. Facebook Messenger.

Всі ці програми садять батарею не миттєво, але, щоб зрозуміти, чому їх варто таки видалити, про кожен з них варто поговорити окремо.

Snapchat

Як показала реальна практика експертів, мобільна програма Snapchat – це самий нещадний монстр для заряду. Програмні повідомлення цього додатка будуть прокидатися смартфон мало не щохвилини. Ще додаток буде активно використовувати служби, що визначають дані про місце розташування користувача, використовувати ресурси відеокамери, а в чаті буде активно проглядатися стрічка. На очах садити батарею буде і доповнена реальність, за рахунок чого, заряджати гаджет доведеться по кілька разів на день. Звичайно ж, дані місця розташування і повідомлення можна відключити, але це тільки трохи покращить ситуацію, так що доведеться або видалити програму, або не відходити від зарядного кабелю.

Netflix

Ця мобільна програма теж дуже сильно з’їдає заряд акумулятора смартфона, а робить вона це за рахунок наступного:

  • дуже часто надсилає повідомлення;
  • використовує екран в активному режимі;
  • використовує потужність пристрою по максимуму.

Краще цей додаток з смартфона видалити, адже можна дивитися фільми і на ноутбуці або сучасному телевізорі, де є функція підключення до мережі.

YouTube

Купивши новенький смартфон в магазині, кожен користувач помітить, що на гаджет вже встановлено Ютуб, адже він входить в стандартний набір програм від Гугл. Наявність цієї програми в смартфоні змушує не тільки витрачати багато часу на перегляд різних роликів, але ще і дуже швидко розряджає акумулятор. Якщо не хочеться видаляти програму повністю, але і втрачати через неї більшу частину заряду точно не кращий варіант, тоді роботу додатка варто строго контролювати. Звичайно ж, варто розуміти, що чим менше роликів проглядається в Ютуб, тим довше протягне батарея.

Facebook

Без улюбленої для багатьох соціальної мережі справа тут теж не обійшлося. Додаток Facebook дуже активно працює навіть у фоновому режимі, що і садить батарею просто на очах. Програма постійно синхронізує контакти і оновлення, запускає служби повідомлень, а також величезну кількість фонових процесів. Так, видаляти цей додаток навряд чи хто погодиться, але його роботу можна цілком вдало оптимізувати. Варто відключити фонові процеси в програмі і повідомлення, що можна зробити в меню налаштувань свого гаджета.

Facebook Messenger

Ця програма призначається для обміну повідомленнями між користувачами мережі і дуже сильно садить акумулятор смартфона. Оскільки месенджер також працює у фоновому режимі, витрачає він заряд батареї з величезним апетитом. Програма також відправляє повідомлення і синхронізує контакти, а ось обійтися без неї не вийде, адже відправляти повідомлення тільки з основного клієнта вже не можна. Щоб менше витрачати заряд, цей месенджер варто видалити, встановивши замість нього Messenger Lite, який буде менше навантажувати процесор гаджета, а відповідно і садити батарею.

Battery-boosting Apps (Прискорювачі Батареї)

Щоб не видаляти вище перераховані програми, багато хто активно шукає прискорювачі батареї. За словами розробників, ці програми не тільки зроблять роботу гаджета більш продуктивною і заощадджують заряд, загальмувавши фонову роботу пожирачів, але і зможуть розширити оперативну пам’ять. Насправді ж, ці програми теж не можна назвати ефективними, оскільки, щоб заблокувати роботу пожирачів у фоновому режимі, самі вони, той же фоновий режим і використовують.

У той час, коли користувач думає, що після скачування прискорювача його проблеми повністю вирішаться, він продовжує спостерігати ту ж картину і остаточно перестає розуміти, чому ж сідає батарея. Насправді, щоб забезпечити хорошу роботу смартфона, а заряджати його не довелося по кілька разів на день, користувачеві варто поступати таким чином:

  • видалити всі програми, які активно садять батарею;
  • не збирати на телефоні різний непотрібний контент, постійно очищати його від нього;
  • не викачувати програм, які нібито зможуть зробити батарею більш продуктивною і впоратися з шкідливими програмами.

Такі програми, як Clean Master виявляться порятунком для смартфона тільки на перший погляд, насправді ж, вони теж нещадно будуть споживати заряд батареї, нічого особливо не поліпшивши.

Щоб дійсно заощадити батарею і зробити смартфон більш продуктивним, просто стоїть не закачувати зайвий програм, що накопичилися файли і фото перекидати на комп’ютер, видаляючи їх зі смартфона повністю. Так можна не просто зберегти заряд батареї, але і надовго зберегти працездатність смартфона, не змінюючи улюблений гаджет на новий. Програм-шкідників є багато, тому, перш ніж їх встановлювати, варто добре подумати.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Android 15 отримав значно більше функцій безпеки та конфіденційності

    Android 15 отримає більше функцій безпеки та конфіденційності, які мають краще захистити кінцевих користувачів. Протягом…

    16.05.2024

    Оперативна пам’ять смартфона: що це і на що вона впливає

    Сьогодні користувач, який вирішив купити новий телефон, вибирає відповідний із тисяч варіантів. Вони відрізняються за…

    16.05.2024

    Ігрова консоль Asus ROG Ally X може отримати 24 ГБ пам’яті LPDDR5X

    Представники видання The Verge нещодавно змогли особисто ознайомитися з майбутньою портативною ігровою консоллю Asus ROG…

    16.05.2024

    Ігрова консоль Nintendo Switch 2 перевершить Xbox Series S за якістю текстур

    Вважається, що у недалекому майбутньому портативний ігровий консолі Nintendo Switch 2 обсяг оперативної пам'яті типу…

    16.05.2024

    Microsoft анонсувала незвичайний геймпад-трансформер для Xbox

    На ньому можна розмістити всі компоненти у будь-якому порядку. Така можливість потрібна геймерам із обмеженими…

    16.05.2024

    Sony представила Xperia 1 VI: дисплей FHD+, Snapdragon 8 Gen 3 та хороша камера

    Sony офіційно представила Xperia 1VI. Новий пристрій за ціною €1399 (60 000 гривень) доступний для…

    16.05.2024