У браузері Opera для Android з’явився покращений режим читання

0

Розробники браузера Opera запустили нову версію свого мобільного браузера для програмної платформи Android. Головним поліпшенням Opera 56 для Android став оновлений режим читання, що дозволяє фокусуватися на перегляданні контенту і підвищує рівень комфорту при читанні з мобільного гаджета.

Згідно з наявними даними, в процесі розробки дизайнери враховували не тільки смартфони з дисплеями різного розміру, але також брали до уваги особливості планшетних комп’ютерів. Використання оновленого режиму читання вирішує такі проблеми, як щільна верстка сторінок і дрібний шрифт. У цьому режимі для основного тексту використовується шрифт Roboto, тоді як заголовки виводяться шрифтом Roboto Slab.

Після активації режиму читання браузер переводить сторінку в спрощений формат. При цьому колірні схеми зводяться до мінімуму, шрифт оптимізується, а верхня навігація і рекламний контент на сайті повністю ховаються. Такий підхід дає можливість користувачеві сконцентруватися на читанні, не відволікаючись на сторонні речі.

Читайте також  Google планує об'єднати пошту, хмарний сервіс і месенджер для корпоративних клієнтів

“Сайти часто наповнені різними відволікаючими елементами, а їх дизайн буває вкрай безсистемним. Через це легко втратити фокус і іноді навіть забути про те, що ми тільки що читали. Наша мета з оновленим режимом читання-дозволити користувачам повністю сфокусуватися на контенті і надати їм максимальний комфорт читання. Наше основне завдання було в тому, щоб зробити контент центральним елементом, на якому фокусується користувач. Я думаю, ми цього домоглися”,-сказав старший віце-президент Opera Пітер Вальман.

Вже зараз браузер Opera 56 для ОС Android доступний для скачування в офіційному магазині цифрового контенту Play Store.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут