Найпопулярніший месенджер у світі зробили платним для всіх користувачів

0

З самого моменту свого запуску WhatsApp був безкоштовним, тобто платити за нього грошові кошти зовсім не потрібно. Проте, керівництво Facebook тепер не влаштовує, що ніяких грошей WhatsApp практично не приносить, так як єдиним його джерелом доходу є бізнес-користувачі, які платять гроші за розсилку повідомлень і все в такому дусі. Саме тому вже в 2020 році виявляться впроваджені такі нововведення, які гарантовано дуже сильно засмутять всіх користувачів. Так, даний сервіс отримає вбудовану рекламу, яка за своїм зовнішнім виглядом виявиться схожа на таку в Instagram, тобто, простіше кажучи, вона буде частково замаскована під звичайний користувальницький контент.

Всі ті користувачі, які не захочуть бачити рекламу, зможуть її відключити, але для цього доведеться заплатити гроші, причому не один раз. Для цього буде потрібно підключити підписку, оплачуючи яку вдасться повністю позбавитися від усієї реклами, яка міститься всередині месенджера. Це, що очевидно, зроблять дуже багато, адже навряд чи хтось хоче, щоб WhatsApp показував рекламу, наприклад, в діалогах з співрозмовниками. Також потрібно розуміти, що поява реклами в цьому сервісі буде означати, що він збирає призначені для користувача дані, щоб відображати рекламні оголошення персоналізовано. Це дуже складний алгоритм, але його можна дуже легко і просто описати для кращого розуміння того, що відбувається.

Наприклад, якщо користувачі сервісу будуть обговорювати один з одним покупку нового автомобіля, причому можна це робити навіть без згадки конкретного бренду, алгоритм це зрозуміє і, після цього, на мобільному пристрої, в тому числі всередині WhatsApp, почне відображатися реклама моделей машин від різних виробників, продукція яких найкраще підходить під необхідний опис. Очікується, що реклама з’явиться в найпопулярнішому в світі месенджері вже навесні 2020 року, тобто чекати цього самого моменту дуже довго не доведеться. Скільки буде коштувати платна підписка для відключення рекламних оголошень і збору особистих даних – невідомо, але навряд чи вона виявиться дорожче $ 1.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут