WhatsApp виявився вкрай небезпечним

2000

У недавній офіційній заяві представник організації Об’єднаних Націй (ООН) заявив, що популярний месенджер WhatsApp не є безпечним програмним забезпеченням.

Через проблеми з безпекою ООН з червня 2019 року заборонила своїм посадовим особам використовувати додаток для обміну повідомленнями. У чому криються коріння цього звинувачення? Нагадаємо, днями з’явилася інформація про те, що наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман (Mohammed bin Salman) може мати пряме відношення до злому смартфона Джеффа Безоса (Jeff Bezos), засновника Amazon. Нібито з його телефону по WhatsApp було відправлено зашифроване повідомлення, яке містило шкідливий файл.

“Кожному чиновнику ООН було доручено утримуватися від використання WhatsApp для офіційного спілкування, оскільки цей месенджер не є безпечним.”

(с) Прес-секретар ООН Фархан Хак (Farhan Haq)

Популярні новини  WhatsApp хоче дозволити користувачам листуватися з вимкненим телефоном

При цьому розробники WhatsApp стверджують, що 1,5 мільярда людей використовують кращий в галузі месенджер, в тому числі в плані безпеки.

“Кожне повідомлення захищене за допомогою наскрізного шифрування, щоб запобігти перегляду повідомлень в WhatsApp або небажаних сторонніх джерелах. Наша технологія шифрування, розроблена спільно з Signal, залишається найкращою на сьогоднішній день і високо цінується експертами з безпеки.”

(с) Карл Вуг( Carl Woog), директор з комунікацій WhatsApp

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я