Браузеру Firefox виповнилося 15 років

0

Навіть якщо ви не користуєтеся Firefox, ви швидше за все знаєте про його існування. А є люди, які користуються браузером вже більше десятка років. Офіційно Firefox версії 1.0 дебютував 9 листопада 2004 року – 15 років тому.

Читайте також  Всі деталі про iPhone SE 2 вже відомі: ціна і дата початку продажів

Втім, історія Firefox почалася ще раніше: перші публічні складання браузера під кодовим позначенням «Phoenix» з’явилися за два роки до цього, ну а взагалі Firefox є ідеологічним наступником Netscape Navigator, випущеного в 1994 році.

Для свого часу Firefox виявився прогресивним інтернет-переглядачем. Вже в 2004 році він запропонував вкладки, блокування спливаючих вікон, теми і розширення. На даний момент додаток продовжує активно розвиватися. Наприклад, в недавньому дослідженні браузерів, проведених німецьким агентством з кібербезпеки (Федеральним відомством інформаційної безпеки Німеччини, BSI) – Firefox виявився єдиним, що відповідає вимогам мінімальної безпеки BSI. У тестуванні крім нього також брали участь Google Chrome 76, Microsoft Internet Explorer 11 і Microsoft Edge 44.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут