Тепер в Telegram користувачі можуть приховати номер телефону

0

Telegram випустив оновлення з розширеними налаштуваннями конфіденційності, які дозволять користувачам приховувати свої номери телефонів. Про це повідомляється в блозі месенджера.

Вибрати опцію “не показувати нікому мій номер телефону” можна було і раніше. При цьому месенджер зазначав, що номер буде доступний в самому Telegram тим користувачам, які зберегли його в своїх контактах, незалежно від налаштувань приватності. Її розширена версія дозволяє приховати номер від усіх користувачів, в тому числі внесли його в список контактів.

Читайте також  Apple нахвалює нову функцію камери iPhone 11

Крім цього в месенджері додалася опція, за допомогою якої користувач може обмежити коло осіб, які зможуть знайти за номером телефону.

“Групи в Telegram все частіше використовуються для спілкування користувачів, які піддаються утиску, — зазначає месенджер. — Ми вважаємо, що всі люди мають право висловлювати свою думку і спілкуватися в приватному порядку”.

Про появу в Telegram можливості повністю приховувати номери телефонів повідомило Reuters. За даними агентства, оновлення було розроблено з урахуванням масових протестів в Гонконзі. Протестувальники, які координують свої дії в месенджері, були стурбовані, що влада може скористатися загальною базою номерів, додати їх у список контактів і потім знайти в протестних чатах.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут