Павло Дуров розкритикував WhatsApp з точки зору безпеки

211

Засновник Telegram Павло Дуров опублікував статтю, присвячену месенджеру WhatsApp. Він в черговий раз підняв питання конфіденційності даних, заявивши, що цей месенджер ніколи не буде безпечним.

Суть в тому, що пару днів тому в мережі з’явилися дані про злом невідомої кількості смартфонів з встановленим додатком WhatsApp. Джерела стверджували, що шпигунське ПЗ було розроблено ізраїльською компанією NSO Group, яка зазвичай виконує подібні замовлення для правоохоронців.

Дуров нагадав, що подібна ситуація була з WhatsApp в минулому році, тобто одні дірки змінюються іншими. Крім того, творець Telegram нагадав, що його додаток, на відміну від WhatsApp, має відкритий вихідний код.

Популярні новини  Українцям обіцяють кращий зв’язок та інтернет

Що стосується дірок в WhatsApp, Дуров, спираючись на західні статті, припускає, що вони можуть існувати через вимоги ФБР.

За шість років існування в Telegram не було жодного серйозного витоку даних або дірки в безпеці, тоді як WhatsApp демонструє подібне кожні кілька місяців

Також Дуров зазначив, що, мабуть, Telegram також винен в ситуації, що склалася, раз не зміг спонукати мільйони людей відмовитися від WhatsApp. При цьому глава компанії зазначає, що займатися маркетингом і просуванням свого месенджера Telegram не має наміру.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я