Радикальні зміни: нова Windows 10 вразила всіх користувачів

1

Відносно недавно в операційній системі Windows 10 з’явився додаток під назвою PowerShell, який представляє з себе якийсь командний рядок. Це стало величезним досягненням, так як ніколи раніше ОС від Microsoft не могли похвалитися нічим подібним, але все, на щастя, змінилося. На виставці Build 2019 користувачам показали оновлену версію цього програмного забезпечення, хоча, якщо говорити чесно, це повністю нове ПЗ. В його рамках розробники вирішили поєднати програму PowerShell і командний рядок (CMD) в одне ціле.

Це програмне забезпечення, на подив усіх, вийшло підтримку вкладок і тим оформлення, а ще, що найсильніше вразило всіх, підтримку смайликів емодзі, які тепер можна додавати в рядки і тим самим змінювати код. Користувачам на вибір пропонують відразу кілька різних тем оформлення, які спеціально для нового PowerShell створили розробники. Проте, у всіх також буде можливість самостійно вибрати будь-який бажаний колір інтерфейс і шрифту, щоб таким чином надати свій командному рядку, і не тільки їй, персональний зовнішній вигляд.

Також тепер в Windows 10 за відмальовку графічної інформації, включаючи текст, відповідає графічний прискорювач GPU, а це повинно значно поліпшити користувальницький досвід при використанні нового ПО, так як вона стане більш приємною для очей. Новітнє програмне забезпечення для десятої «вінди» називається Windows Terminal, а зробити його установку всі користувачі зможуть вже в середині червня. Така можливість з’явиться в операційній системі разом з релізом нового оновлення, яке Microsoft має намір випустити в наступному місяці.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Единственное толковое нововведение новой версии Windows 10 это светлая тема. Почему они ее сразу не сделали наряду с темной, а только через много лет. Рядовые пользователи командной строкой не пользуются.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут