Багато років тому американська корпорація Facebook стала власником месенджера WhatsApp, і за цей час вона його значно поліпшила, хоча, звичайно, не обійшлося і без негативних нововведень. Так, з кожним днем в даному програмному забезпеченні буде все більше реклами, а вже зараз її можна виявити при перегляді статусу будь-якого користувача. Піти на такий крок компанія вирішила заради додаткових доходів, адже ці програми для спілкування на постійній основі використовують більш ніж 1,4 млрд чоловік з різних країн світу, а значить месенджер здатний приносити десятки мільярдів доларів щорічно.
Втім, плани Facebook виявилися сильно порушені, а провиною всьому виявилося переслідування з боку урядів США і Європи. Справа в тому, що дану компанію і всі сервіси, які їй належать, звинувачують в незаконній передачі особистих даних користувачів третім особам, а розкривалися вони заради того, щоб заробляти більше грошей. У зв’язку з цим американська корпорація, що володіє сервісами Instagram, WhatsApp і Facebook, вирішила піти на несподіваний для всіх крок. Вона почала платити гроші за перегляд реклами та надання даних про себе.
5 травня 2019 року, авторитетне видання The Wall Street Journal заявило про те, що всередині Facebook зараз ведеться активне тестування проекту під назвою Project Libra, метою якого є збір особистих даних користувачів і показ їм реклами на законних підставах. В рамках цього самого проекту американська корпорація платить гроші тим, хто використовують її сервіси, а відбуваються виплати в спеціальній фірмовій криптовалюта, на виведення якої на світовий рівень компанія має намір витратити близько 1 млрд доларів, тобто величезну суму грошей.
Переговори про запуск такої криптовалюта вже ведуться з компаніями Visa, Mastercard і оператором платежів First Data, а потрібна вона в першу чергу для того, щоб всі користувачі Facebook, Instagram і Facebook отримували гроші за перегляд реклами в рамках проекту Project Libra. Скільки таких буде нараховуватися – невідомо, але платити будуть за перегляд реклами, вчинення різних покупок, участь в опитуваннях, а також за виконання інших дій, на кшталт передачі даних про себе в руки третіх осіб, готових заплатити за такі відомості, наприклад, щоб протестувавши яку -то технологію. Все це стане реальністю для користувачів вже в 2019 році.
Компанія ByteDance, власник сервісу коротких відео TikTok, може бути оштрафована на €500 млн. за незаконну…
Вартість акцій компаній із так званої «чудової сімки» різко обвалилася після того, як екс-президент США…
Серія iPhone 17 може отримати суттєві оновлення, оскільки Apple прагне покращити всі ключові аспекти своїх…
3 квітня президент США Дональд Трамп оголосив про введення нових мит на імпорт із інших…
У Windows 11 з’явилася функція, що дозволяє встановлювати оновлення без необхідності перезавантаження комп’ютера. Інструмент Windows…
Генеральний директор Epic Games Тім Суїні під час виступу на заході венчурного фонду Y Combinator…