Categories: Інтернет

У Kyivstar розповіли, як вони обкрадають людей

Share
Час читання: 2 хв.

Компанія “Kyivstar”, яка надає послуги зв’язку, в січні-березні 2019 року заробила 5,1 млрд грн. При цьому мобільний оператор, який обслуговує 26,3% абонентів, вперше отримав левову частку доходу від інтернет-послуг.

Про це повідомляє прес-служба “Kyivstar”.

Кількість користувачів даного сервісу зросла на 19,3%, тобто на 2,5 мільйони осіб. Загалом, зараз компанія обслуговує 15,4 мільйона абоненті. В середньому один користувач викачував по 3 гігабайти щомісяця: середній дохід від абонента (ARPU) виріс в порівнянні з 2018 роком на 22,8% – до 60 грн.

На послуги стільникового зв’язку “Kyivstar” в першому кварталі заробив 4,77 млрд грн. З них 2,45 млрд грн. – на мобільному інтернеті, тобто 51,4%. Зазначимо, що у 2018 році інтернет-частка була помітно менше – лише 40%.

“Kyivstar” взяла приклад зі своїх головних конкурентів. У них голосовий зв’язок перестав бути основним джерелом доходу ще у 2018 році. Наприклад, Vodafone заробив на мобільному інтернеті у два рази більше, ніж на дзвінках. Його користувачі в середньому споживали по 3,2 ГБ / міс. У “Kyivstar” цей показник доріс до 3 ГБ тільки на початку 2019-го року. Компанія lifecell на мобільній передачі даних заробила 56% від усіх доходів (5,27 млрд грн). Всі три найбільші оператори також показали швидкі темпи 4G-покриття.

Крім перерахованих вище причин на доходи “Kyivstar” вплинув і неодноразовий перегляд тарифів. За минулі кілька місяців лідер ринку рішуче і часто перекроював свої цінові пропозиції. Так, компанія часто підвищувала тарифи.

Зокрема, у січні цього року компанія змінила вартість тарифу “Онлайн 4G” – абонплата зросла з 75 грн до 115 грн. Також в новій назві в кінці з’явився “плюс”, але інші характеристики залишилися без змін. Також з лютого на 25 грн зросла вартість найпопулярнішого тарифу: “Київстар 4G”, зараз вона становить 150 грн. / міс. Причина – в “кращому наповненні”.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

View Comments

  • Мда, Киевстар как всегда. Очень часто у меня с ними конфликтные ситуации возникают :(

Опублікував
Митник Михайло
Tags: укр
  • Останні записи

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024

    Google припиняє показ політичної реклами в країнах ЄС

    Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…

    15.11.2024

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024