Categories: Інтернет

Найголовніша особливіостей Xiaomi Mi Band 4 вразить всіх фанатів гаджета

Share
Час читання: 2 хв.

Китайські виробники ще кілька років тому освоїли для себе виробництво якісної електронної техніки, і з тих самих пір вони не хочуть залишати шлях випуску дійсно гарної продукції. Так, вже в 2019 році на ринок вийде довгоочікувана новинка, а стане такою фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4. Йому приписують цілу масу особливостей і нововведень, головними серед яких виявляться кольоровий екран з підтримкою сенсорного управління і магнітна зарядка, що дозволяє заряджати браслет з максимальним комфортом.

Крім того, даний наручний гаджет зможе похвалитися повноцінною захисним склом, що захищає матрицю від пошкоджень, а прямо під дисплеєм знайдеться місце для спеціальної сенсорної кнопки, призначене для підтвердження або скасування будь-яких дій. Втім, в майбутню новинку під назвою Xiaomi Mi Band 4 буде і божевільна особливість, яка гарантовано змусить всіх користувачів стрибати від захвату, бо ніхто не очікує побачити нічого подібного.

У трекері Mi Band 3, випущеному в 2018 році, використовується технологія Bluetooth 4.2 LE для обміну даними з мобільним пристроєм, а радіус її роботи становить всього 15 метрів. В умовах міської забудови він, як правило, становить 4 – 5 метра, а потім наручний гаджет просто перестає бачитися мобільним пристроєм. Це вкрай незручно, та й дуже часто вийшло так, що поклавши браслет куди-небудь потім доводиться довго шукати. У випадку з новою моделлю нічого подібного гарантовано не трапиться.

Справа в тому, що основою Xiaomi Mi Band 4 є протокол Bluetooth 5.0 LE, який має радіус роботи в цілих 50 метрів, тобто він набагато більше. У квартирі з бетонними перекриттями він, звичайно, буде в 2 – 3 рази менше, але цього все одно виявиться досить для того, щоб при переміщенні по якомусь приміщенню браслет не відключався від мобільного пристрою. Звичайно, для цього телефон також повинен мати підтримку такої технології. За рахунок такої шаленої особливості всі користувачі новинки зможуть відчувати вібрацію на руці під час вхідного дзвінка або отриманого повідомлення, отриманого від розташованого на великій відстані телефону.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024