Технічний керівник команди Google Chrome Едді Османі (Addy Osmani) оприлюднив у мережі плани компанії по впровадженню функції серйозної економії трафіку в браузері Chrome 75. Йдеться про функції відкладеного завантаження (lazy-loading або “ліниве завантаження”).
Дана версія Chrome запланована до випуску в травні. Технологія відкладеного завантаження дозволяє завантажувати зображення, фрейми iframe і інші елементи веб-сторінці в міру перегляду сторінки користувачем – скачується тільки те, що користувач бачить на екрані в даний момент. Додатковий контент довантажується в міру прокрутки сторінки користувачем. Це дає як прискорення завантаження, так і економію трафіку.
Один зі скріншотів, що демонструють можливості технології особливо вражає. На сторінці з великою кількістю фотографій при завантаженні в звичайному режимі було завантажено 10 МБ (10000 КБ), а з активованим “ледачим” режимом – тільки 250 КБ. Як легко зрозуміти, це не тільки уповільнює роботу браузера, але й може завдати серйозної шкоди бюджету, якщо трафік не безлімітний. Звичайно, цей приклад досить екстремальний, але він показує, що економія трафіку може доходити до 98%.
Спочатку технологія призначалася для мобільних пристроїв, але зараз її збираються вивести на основні платформи, включаючи Windows, Mac, Linux, Chrome OS, Android і Android WebView з майбутньою версією Chrome. На даний момент технологія доступна в експериментальній збірці Chrome Canary.
Технологія зйомки RAW-фотографій на смартфонах існує вже давно, але найчастіше вона доступна тільки на дорогих…
Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…
Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…
Компанія Apple запатентувала нову технологію, яка може значно розширити можливості смарт-годинника Apple Watch з моніторингу…
Ходять чутки, за якими компанія Apple розробляє дисплей для розумного будинку. Він може працювати на новій системі…
Базові смартфони флагманських лінійок порівняли за якістю екрану та камер, продуктивності та автономності. Що ще…