OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет

71

Сервіс OnTaxi випустив серію фотографій, які присвячені до 8 березня. Ідея полягає в тому, що водії сервісу нічого не можуть вдіяти зі стереотипом цього свята.

Стереотип полягає в тому, що всі чоловіки на 8 березня роблять замість жінок домашню роботу: готують, миють посуд, займаються прибиранням, пранням, прасуванням та т.і. А так як більшість водіїв сервісу – це саме чоловіки, то виконуючи все це, вони дуже сумують за замовленнями, за пасажирами, за автомобілем, а також драйверським додатком, і по OnTaxi.

OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет OnTaxi до 8 березня зробили водійський фотосет

Серія знімків була опублікована на сторінках сервісу OnTaxi в Facebook і Instagram, де зібрала величезну кількість відгуків. Там же до 15 березня можна взяти участь в розіграші промокоду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я