THQ Nordic купила студію розробників Kingdom Come: Deliverance

75

Warhorse Studios стала частиною великої дружної сім’ї THQ Nordic. Вийшла своєрідна матрьошка: видавець викупив студію через дочірню компанію Koch Media, яка раніше вже через свою дочку Deep Silver займалася поширенням першої частини Kingdom Come.

Сума угоди склала 42,8 мільйона євро, в неї входить вартість самої студії і всіх її авторських прав на Kingdom Come. THQ Nordic обіцяє, що незважаючи на зміни, що розробники отримають повну свободу дій і видавець не буде втручатися в процес виробництва майбутніх ігор Warhorse, кадрових змін в управлінні чеської студії теж не намічається.

Можна майже з повною впевненістю сказати, що Kingdom Come 2 одержить гідне фінансування і буде позбавлена багатьох технічних недоліків першої частини. Але є одна заковика, яка може насторожити багатьох ПК-геймерів. Третя за старшинством матрьошка Deep Silver відповідальна за рішення зробити Metro Exodus тимчасовим ексклюзивом для Epic Games Store. І судячи з успіху гри, тенденція може продовжитися. Втім, це лише припущення, напевно ми дізнаємося ближче до виходу гри.